Підживлення для помідорів із дріжджів: рецепт найефективнішого натурального добрива

Хороші врожаї помідорів вдасться зібрати лише в тому випадку, якщо правильно підгодовувати рослини. Добрива для томатів можна купити в магазині, але найкраще використовувати перевірені натуральні засоби.

Підживлення для помідорів із дріжджів: рецепт найефективнішого натурального добрива - today.ua

Кожен дачник повинен пам'ятати, що помідори люблять багато світла та тепла, достатнє зволоження та підживлення. Перед посадкою розсади обов'язково покладіть і присипте землею в кожній лунці подрібнені бананові або апельсинові кірки, тирсу, лушпиння цибулі або часникове. На всіх етапах вирощування помідорів у ґрунт можна вносити дріжджові підживлення.

Грибки, що містяться в дріжджах, активно переробляють органіку в ґрунті на мікроелементи, що сприяють зростанню та плодоношенню томатів. Добриво бажано готувати з пресованих дріжджів, але можна використовувати сухі.

Замінити дріжджі у рецепті можна кірками житнього хліба, замоченого у воді. У невелику ємність засипте 50 г дріжджів, залийте літром теплої води. Додати 3 ч. л. цукру та ретельно перемішайте до розчинення. Готовий настій перелийте в 10-літрове відро. Залийте до верху цебра теплу чисту воду, всипте півлітрову банку дерева, що просіяє, ретельно перемішайте і залиште наполягати на пару годин. Підживлення для помідорів із дріжджів: рецепт найефективнішого натурального добрива Перед застосуванням готовий розчин розбавте чистою відстояною водою у відсотковому співвідношенні літр продукту на п'ять літрів води (або десять літрів, якщо ви використовували сухі дріжджі в розчині).

Отриманим добривом з лійки поливайте посадки помідорів на етапі зростання розсади, у період активної вегетації кущів, а також при зав'язуванні бутонів.

Дізнайтеся також, як вибрати якісну розсаду помідорів, яка добре приживеться і дасть добрі врожаї.