Підстригтися і поголитися: Олегу Виннику придумують новий образ

Олег Винник вже багато років не зраджує власному почуттю стилю. Він носить легку щетину і довге волосся. Однак шанувальниці, хоч і люблять його будь-яким, хотіли б побачити зірку в новому іміджі. Що радять виконавцю «вовчиці»?

Підстригтися і поголитися: Олегу Виннику придумують новий образ - today.ua

У Інстаграм-акаунті Руслана Квінти, композитора і виконавчого продюсера каналу «1+1» і шоу «Голос країни», з'явилася нова фотографія. На Селфі він зображений разом з Олегом Винником. Виконавець хіта «Ніно» постав в чорному худі, кепці з власною символікою та сонцезахисних окулярах.

«Нам бриЦЦя чи не бриЦЦя ?..», - підписав публікацію Квінта.

Підписники активно долучилися до обговорення рослинності на обличчі й поговорили про зовнішній вигляд Олега Винника. Попри те, що фанатки люблять його будь-яким, деякі з них зізналися, чого хотіли б побачити зірку без щетини, а також з новою стильною стрижкою. Підстригтися і поголитися: Олегу Виннику придумують новий образ

«Ми вже згодні на любОго лЮбого Анатоліча - і бритого, і не бритого . Скоріше б вже концерти відновились...»,«Обізатільно треба бриця»,«Можна походити не бритому,а потім всеж таки побритись»,«Ви звичайно гарні, але можна трохи поголитися ОВ», «Це тільки на мій смак і без образ. Я б порекомендувала Олегові підстриЦЦя», - пишуть користувачі.

Нагадаємо, Олег Винник повідомив, що дасть довгоочікуваний концерт. Артист виступить, попри карантин.