Похорон чоловіка Єлизавети II: принца Філіпа провели в останню путь без державних почестей

Чоловік Королеви Великобританії Єлизавети II похований в ході скромної траурної церемонії, без особливих державних почестей. Герцог Единбурзький заповідав, щоб на його похороні не було публічного прощання.

Похорон чоловіка Єлизавети II: принца Філіпа провели в останню путь без державних почестей - today.ua

Великобританія попрощалася з чоловіком правлячої Королеви принцом Філіпом. Герцог Единбурзький помер у віці 99 років в п'ятницю, 9 квітня 2021 Церемонія прощання відбулася в суботу, 17 квітня, в Віндзорському замку.

Оскільки дана церемонія відноситься до королівських похоронів, то від публічного прощання вирішено відмовитися. Принц Філіп не хотів, щоб його ховали з особливими державними почестями. Королівська родина виконала його волю.

Відспівували чоловіка британського монарха в каплиці Святого Георгія, куди були допущені тільки тридцять найближчих родичів покійного.

Рівно о 17,00 (за Київським часом), коли почалася заупокійна служба в каплиці Святого Георгія, в Великобританії була оголошена хвилина мовчання.

Похорон чоловіка Єлизавети II: принца Філіпа провели в останню путь без державних почестей В 17.46 труну з тілом герцога Единбурзького опустили в усипальницю, до цього часу до стін Віндзорського замку прийшла величезна кількість людей. Незважаючи на заклики влади уникати масового скупчення, в умовах пандемії коронавіруса, британці все одно прийшли провести в останню путь людину, яка 74 роки був опорою і підтримкою для Королеви Єлизавети II.

Нагадаємо, раніше королівська сім'я Великобританії опублікувала рідкісні фото принца Філіпа з правнуками.