“Схожий на Скичка“: фото молодого президента Франції Макрона викликало фурор у Мережі

Автор: Анастасия Березовская

Сьогодні під прицілом публіки кілька лідерів країни. Зокрема президент Франції Еммануель Макрон, який здивував багатьох своєю нерішучою позицією у російсько-українській війні. Проте відставивши політику, не менш цікаве особисте життя глави французької держави, який одружився зі своєю колишньою вчителькою на 24 роки старшою.

“Схожий на Скичка“: фото молодого президента Франції Макрона викликало фурор у Мережі - today.ua

Дивлячись на архівне фото Еммануеля Макрона, яке потрапило до Мережі, не дивно, чому 39-річна Бріджит Троньє поклала око на свого учня. Чарівний хлопець із пишною шевелюрою, точеною формою обличчя, гострим носом, милими дитячими очима та широкою посмішкою підкорив серце своєї викладачки.

Їхнє знайомство відбулося, коли Еммануелю було 15, а Бріджит 39 років – вона працювала викладачем літератури в ліцеї, в якому навчався майбутній президент. “Схожий на Скичка“: фото молодого президента Франції Макрона викликало фурор у Мережі Варто зазначити, що коли батьки Макрона дізналися про його роман з дорослою жінкою, то були у нестямі від гніву, і навіть відправили його вчитися в інше місце. Але любов виявилася сильнішою за всі перепони, і закохані все одно продовжували зустрічатися. Вони одружилися майже через 15 років стосунків, коли Еммануелю було 30 років, – сталося це в 2007 році. “Схожий на Скичка“: фото молодого президента Франції Макрона викликало фурор у Мережі

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Він схожий у молодості на Скічка (Олександр Скічко – український ведучий - примітка Редактора) чи мені здається", "І мені, копія… і в молодості і зараз", - зазначають фоловери в Мережі.

Популярні зараз

В Україні кардинально змінюють правила мобілізації

Укрзалізниця надала пасажирам безкоштовні послуги: які вигоди отримає подорожній разом із квитком

Українці в Польщі беруть кредити в банках на мільйони євро

Toyota показала свій найдешевший автомобіль для Європи

Нагадаємо, у Мережі показали фото юного Олексія Арестовича. Як виглядав головний красень України у молодості.