«Схожі?»: Ані Лорак показала рідкісне сімейне фото зі старшим братом

Ані Лорак дуже рідко показує своїх рідних. І робить вона це лише в сторіз. Зірка здивувала зовнішньою схожістю зі старшим братом Ігорем, з яким вона побачилася під час приїзду на батьківщину.

«Схожі?»: Ані Лорак показала рідкісне сімейне фото зі старшим братом - today.ua

Ані Лорак народилася в Україні і саме тут живуть всі її родичі. Приїхавши до Києва, зірка присвятила час не тільки роботі, а й зустрічі з друзями та близькими їй людьми.

У Інстаграм-сторіз виконавиця хіта «Страдаем и любим» опублікувала новий знімок, на якому постала в компанії старшого брата Ігоря. Виглядають родичі відмінно, надівши схожі вбрання: темні джинси та чорні кофти.

«Братик», - підписала публікацію зірка.

Також Ані Лорак поцікавилася у шанувальників: «Ми схожі?». На що 52% відповіли «Ні», а 48% - «Так». Насправді ж Кароліна та Ігор дійсно схожі: висотою лоба, розміщенням очей, носо-губними складками, гострим підборіддям і посмішкою «галочкою». «Схожі?»: Ані Лорак показала рідкісне сімейне фото зі старшим братом У Ані Лорак було два брата, але найстарший, Сергій, загинув в Афганістані. Саме він підтримував Кароліну в прагненні почати сольну кар'єру і вірив, що вона доб'ється успіху.

Нагадаємо, після приїзду до Києва Ані Лорак провела час з мамою. Співачка показала рідкісне фото з 74-річною Жанною Василівною, яка виглядає набагато молодшою ніж свій вік.