Схудла Тіна Кароль похвалилася новими формами в крихітній сукні

Тіна Кароль виглядає як дівчинка. Щось змінилося в житті співачки: її очі горять щастям, вона пише нові пісні і радує шанувальників новими зухвалими образами і кліпами.

Схудла Тіна Кароль похвалилася новими формами в крихітній сукні - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм успішна українська співачка опублікувала нове фото. У кадрі Тіна Кароль з'явилася в крихітному чорному мініплатті з глибокою лінією декольте і на тоненьких бретельках. Наряд підкреслив помітно сухдлу фігуру знаменитості. Її худі підтягнуті ноги, плоский живіт, вузьку талію, стрункі руки, худі ключиці і пишні груди. Образ Тіна Кароль завершила розпущеним волоссям з об'ємом біля коріння, і яскравим макіяжем зі своєю улюбленою малиновою помадою.

"Меланхолійний жовтня подарує нам музику для любові. Пропоную вгадати дату релізу альбому в моїх stories ..." - зазначила в публікації артистка.

Шанувальники були шалено раді дізнатися, що ненависне "скоро" змінилося вже на більш-менш відому дату, коли світ побачить нова пісня співачки, - жовтень. Звичайно ж, фанати сподіваються, що трек вийде якомога швидше, і вже згорають від нетерпіння.

"Дівчина, з якою обкладинки ви з'їхали?", "Блін, ну що за красуня! А очі то як горять", "Тіна Григорівна, Ви забрали наше сердечко", "Неймовірна", "Красива яка", "Ти, звичайно, не вахтерка , але я б взяла у тебе номерок", - пишуть шанувальники.

Нагадаємо, ведуча "Танці з зірками" зізналася, чому зайняла місце Тіни Кароль на проєкті.