Схудлий на 30 кг соліст ТІК Віктор Бронюк похвалився фото у плавках

Соліст ТІК Віктор Бронюк раніше важив 120 кілограмів, але коли зайва вага стала заважати не лише на сцені, а й у звичайному житті, музикант узяв себе до рук. Наразі артист перебуває у довгоочікуваній подорожі разом із дружиною, звідки ділиться яскравими літніми фото.

Схудлий на 30 кг соліст ТІК Віктор Бронюк похвалився фото у плавках - today.ua

Віктор Бронюк здійснив свою давню мрію та відправився у тур по островах на 10 днів, 7 з яких співак із дружиною провели у відкритому морі. З шанувальниками соліст гурту ТІК активно ділився фотографіями з теплих країв, похвалившись своєю новою фігурою.

Худнув музикант з розумом, бо, скинувши 30 кілограмів, у нього не спостерігаються обвислі руки та шкіра на животі, а це означає, що Віктор Бронюк активно займався спортом, а не лише сидів на дієті. Схудлий на 30 кг соліст ТІК Віктор Бронюк похвалився фото у плавках

"У мене був період, я важив близько 120 кілограмів. Я в принципі людина, яка особливо не комплексує. Але коли зайва вага починає вносити тобі дискомфорт у життя, ти починаєш замислюватися, що треба позбавитися тих зайвих кіло", - розповів раніше Віктор. Бронюк.

Схудлий на 30 кг соліст ТІК Віктор Бронюк похвалився фото у плавках Стало відомо, що музикант повністю виключив алкоголь та намагався дотримуватися правильного харчування. При цьому виконавець зазначає, що на 100% шанувальником здорового харчування не став. Схудлий на 30 кг соліст ТІК Віктор Бронюк похвалився фото у плавках

"У мене є своя дієта. Вона називається "ПМЖ" - Попробуй Менше Жерти, і все у вас вийде", - сказав Віктор Бронюк.

Нагадаємо, Наталя Могилевська, яка схудла на 10 кілограмів, похвалилася фігурою в яскравому смугастому купальнику. Зірка викупалася у Дніпрі на Водохреще.