Повнять і не личать: шість популярних зачісок, від яких варто відмовитись

Стрижка насправді має унікальні здібності. Вона може, як підкреслити переваги, так і приховати недоліки, зробити свою володарку візуально молодшою, а може накинути десяток років. Невдало підібрана зачіска візуально здатна додати пару зайвих кілограмів і зробити обличчя масивнішим. Щоб цього уникнути, відмовтеся від п'яти стрижок, які є досить популярними серед жінок.

Повнять і не личать: шість популярних зачісок, від яких варто відмовитись - today.ua

Зачіски, які візуально повнять і зовсім не прикрашають дівчат

Чубчик

Повнять і не личать: шість популярних зачісок, від яких варто відмовитись Вже неодноразово зазначалося, що рівна графічна густа чілка додає як віку, та й робить обличчя масивним. Тим часом чубчики в принципі знову повернулися в моду, тільки перевагу краще віддавати косим, рваним, градуйованим чілкам, які навпаки візуально витягають обличчя.

Прямий проділ

Повнять і не личать: шість популярних зачісок, від яких варто відмовитись Акуратність і симетрія - а саме прямий проділ, ідеально рівне волосся, прибране назад і заправлене за вуха, все це привертає увагу до недоліків. В очі відразу ж впадає асиметрія обличчя та маленькі недоліки.

Об'ємна зачіска

Повнять і не личать: шість популярних зачісок, від яких варто відмовитись Об'єм або афро лише підкреслять округлість обличчя, пухкі щоки та масивне підборіддя. Тому володаркам круглого або квадратного обличчя краще уникати начосів, кучерів і так далі.

Сесон

Повнять і не личать: шість популярних зачісок, від яких варто відмовитись Така зачіска обрамляє обличчя рівним півколом, що візуально розширює його і робить круглим. Така зачіска найкраще підійде крихким дівчатам із гострими рисами обличчя.

Ефект мокрого волосся

Повнять і не личать: шість популярних зачісок, від яких варто відмовитись Одна з найтрендовіших зачісок надмірно відкриває обличчя, оголює його овал. А тому якщо у вас об'ємне та важке обличчя, краще уникати такого укладання.

Тугий кінський хвіст

Повнять і не личать: шість популярних зачісок, від яких варто відмовитись Те саме – оголення обличчя у всій його красі. А тому така зачіска підійде не всім дівчатам, особливо тим, хто може соромитись форми та об'єму свого обличчя.

Нагадаємо, ми розповідали про п'ять простих і стильних зачісок на коротке волосся, які зможе зробити будь-яка дівчина своїми руками.