“Напівтруп“: Путін переніс операцію і перебуває у тяжкому стані

Російський диктатор Володимир Путін пропустив кілька інформаційних заходів у період із 17 по 19 травня. Повідомляється, що за наполяганням лікарів президенту РФ зробили операцію, після чого його стан здоров'я став тільки гіршим.

“Напівтруп“: Путін переніс операцію і перебуває у тяжкому стані - today.ua

Про це повідомив російський політолог Валерій Соловей.

За час перебування у медзакладі Володимир Путін (читати Гітлер) спілкувався лише зі своїм наближеним Миколою Патрушевим. Особисто він ніде не з'являвся, вирішуючи питання у телефонному режимі.

Повідомляється, що операцію диктатору провели 17 травня, а надвечір 20 числа його стан погіршився, і стабілізувати його вдалося лише на ранок. Після цього лікарі рекомендували Путіну постільний режим та спокій, а також не рекомендували брати участь у заходах та не проводити зустрічі.

Про справжній стан справ знає вузьке коло людей, до якого входить інший диктатор – президент Білорусії Олександр Лукашенко. “Напівтруп“: Путін переніс операцію і перебуває у тяжкому стані

"Лукашенко залучили засвідчити всьому світу, що "пацієнт швидше живий, ніж мертвий", і зазвичай за новий "кредит" для свого режиму від Росії Картопляний лось підтвердить будь-що. Не виключено, що Лукашенко навіть може присягнути могилою свого рідного батька (який, за словами самого Олександра Григоровича, загинув під час Великої Вітчизняної війни років за десять до його народження), що напівтруп Путін повністю здоровий і проводить з ним цікаві бесіди, спускаючись на байдарках тим самим горезвісним "Бочаровим струмком" аки на лижах взимку", - каже політолог.

Нагадаємо, астролог назвала переломну дату для Володимира Путіна – смерть російського диктатора.