“Пам'ятаю, як несамовито худла“: Катя Осадча показала рідкісні фото із середнім сином Іваном

Багатодітна матуся Катя Осадча вирішила порадувати шанувальників архівними фотографіями.  Так само як в цьому році після народження сина Даниїла, 4 роки тому ведуча прикрасила обкладинку видання із середнім сином Іваном.

“Пам'ятаю, як несамовито худла“: Катя Осадча показала рідкісні фото із середнім сином Іваном - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм в честь 20-ї річниці видання Elle артистка поділилася власними кадрами з фотосесії для видання. На перших Катя Осадча, яка відзначила нещодавно з шиком 38-й день народження, позує зі своїм середнім сином Іваном, народженим у шлюбі з Юрієм Горбуновим, а на інших позує сама.

"На фото не молодший син, хоча зараз і годую, тому світлина актуальна. Вчора журнал Elle відсвяткував двадцяту річницю і дав привід згадати свої зйомки. Дві дуже різні обкладинки, одна про материнство, друга про кар’єру і цілі. Пам’ятаю, як для першої обкладинки я несамовито худла, щоб увійти в свою ідеальну модельну форму", - зазначила в публікації незмінна ведуча програми "Світське життя".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Katya Osadcha (@kosadcha)

Шанувальники не змогли стримати свого захоплення, в черговий раз підкреслюючи, що материнство до лиця Каті Осадчій: "Яка красуня", "Материнство вам до лиця, Катруся", "Око не відірвати, як красиво", "Яка незвичайна і красива", "Ви були б дуже красивою моделлю", "Чекаємо нову обкладинку з вами".

Нагадаємо, Юрій Горбунов показав ніжне фото з молодшим сином Даниїлом.