Допоміг відкрити бізнес: колишня дружина Ступки вперше розповіла про свого нового бойфренда-американця

Український актор Дмитро Ступка та білоруська перукарка Поліна Логунова розлучилися у січні 2022 року. З'явилися повідомлення, що блогерка пішла від знаменитого чоловіка до більш впливової людини – американця, який міг запропонувати їй більше. На це натякнув і сам Ступка.

Допоміг відкрити бізнес: колишня дружина Ступки вперше розповіла про свого нового бойфренда-американця - today.ua

Колишня дружина актора вперше за довгий час дала інтерв'ю та докладніше розповіла про свого нового обранця.

Поліна Логунова зазначила, що багато розповісти про бойфренда не може, оскільки він намагається бути приватнішим у соціальних мережах. Блогерка розповіла, що його звуть Фредерік і він американець.

"На жаль, усіма подробицями не можу ділитися. Він вважає за краще залишатися якомога приватнішою людиною в інтернет-просторі. Скажу лише, що звуть його Фредрік, родом він з Америки. Ми познайомилися у закладі, де він відпочивав зі своєю компанією, а я – зі своєю", - зазначила колишня дружина Ступки.

Допоміг відкрити бізнес: колишня дружина Ступки вперше розповіла про свого нового бойфренда-американцяПерукарка підкреслила, що її коханий дуже цілеспрямована людина, забезпечена і навіть запропонував їй відкрити власний бізнес у США. І, звичайно, вона не могла відмовитися від такої пропозиції.

"Він дуже рішуча людина, а головне - дбайлива і добра. Допомагає мені у всьому, як може, щобільше, відкриття мого бізнесу в США - це його ініціатива. Фредрік романтик, як і я, головне в наших спільних планах - бути щасливими! " – зазначила Логунова.

Допоміг відкрити бізнес: колишня дружина Ступки вперше розповіла про свого нового бойфренда-американцяВарто зазначити, що дочка Дмитра Ступки залишилася жити з матір'ю та її новим бойфрендом. Зірковий батько намагається якнайчастіше приїжджати в гості, щоб проводити час зі спадкоємицею Богданою.

Нагадаємо, Остап Ступка вперше відреагував на розлучення сина.