“Помолодшала років на 20“: Соломія Вітвіцька захопила зовнішнім виглядом

Соломія Вітвіцька закінчує свою казкову відпустку в США, де вона провела два тижні. В української зірки була насичена програма, вона багато де побувала, і багато що побачила. Не оминула артистка стороною і музей Мадам Тюссо в Голлівуді.

“Помолодшала років на 20“: Соломія Вітвіцька захопила зовнішнім виглядом - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм успішна українська ведуча опублікувала серію фотографій, зроблених поруч з восковими фігурами.

"Скільки знайомих облич, аж очі розбігаються. Хто мені йде найбільше?" - поцікавилася в жарт Соломія Вітвіцька, позуючи з восковою копією Бреда Пітта, Тора, Барка Обами, Пірса Броснана, Джастіна Тімберлейка, Райана Рейнольдса, Термінатора, Джона Маклейна і Джеймса Бонда.

Соломія Вітвіцька одягла чорну сукню зі спущеними рукавами, доповнивши образ кросівками і червоною сумкою через плече. Волосся ведуча ТСН прибрала назад і зробила природний макіяж. За два тижні активного відпочинку зірка дуже змінилася. Тривалі прогулянки дали результат і Соломія Вітвіцька помітно схудла, покращала і навіть стала виглядати значно молодше, що помітили її шанувальники.

"Глянула перше фото і подумала, що це твій бойфренд", "Тобі йде щастя", "Красуня", "Для такої красуні - Бонд", "Не йде ні один. Вони меркнуть біля такої гарної панянки", "Які гарні фото" , "Соля, ти помолодшала на років двадцять !!! Ось що Америка з людьми робить", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, Соломія Вітвіцька влаштувала дівич-вечір у Вегасі.