Потап зізнався, чому чотири рази відмовлявся представити Росію на “Євробаченні“

Війна в Україні розпочалася ще 8 років тому, коли Росія окупувала Крим та частину Донецької та Луганської областей, де з'явилися самопроголошені народні республіки. З того часу українська влада почала обмежувати співпрацю з РФ, це торкнулося і артистів, багатьох з яких засуджували за те, що ті їздили з концертами до країни-агресор. Серед них були Потап та Настя.

Потап зізнався, чому чотири рази відмовлявся представити Росію на “Євробаченні“ - today.ua

Український продюсер Олексій Потапенко в особистому обліковому записі в Інстаграм опублікував архівне фото зі своєю дружиною, зроблене у 2014 році в Юрмалі. Тоді на захід "Потап та Настя" приїхали у вишиванках та з українським прапором. Попри те, що артисти виступали в Росії після анексії Криму та Донбасу, вони всім серцем підтримували Україну.

"З Днем вишиванки! Це Юрмала 2014 рік! Нам тоді журналісти задали питання: "Що ви хочете цим сказати?" Ми відповіли,що "Любимо Україну!"

Потап зізнався, що Росія чотири рази пропонувала йому з Настею Каменських представити її на "Євробаченні", і вони чотири рази відмовлялися.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Oleksii Potapenko (@realpotap)

"До речі,  в цей рік ,як і три рокі поспіль нам пропонували виступити від росії на Євробаченні і ми завжди відмовляли,бо ми -українці! Так що ж хоче сказати людина ,яка вдягла вишиванку? Те, що Вона любить всім серцем свою Батьківщину,мову свою солов‘їну і культуру своїх предків! Ну а саундтрек від мене пісня від ПТП ,яка так і називається "Вишиванка", - зазначив у публікації Потап.

Нагадаємо, Віра Брежнєва показала, як допомагає українцям у Варшаві - вантажить фури та розбирає гуманітарку.