Потап зізнався, чому у нього з Настею Каменських немає спільних дітей

Кожна нова публікація Насті Каменських, особливо та, на якій вона не зовсім одягнена, призводить до того, що у підписників виникає одне і те ж питання: "Коли візьмешся за розум і станеш матір'ю?" Потап постарався відповісти на це питання.

Потап зізнався, чому у нього з Настею Каменських немає спільних дітей - today.ua

Успішна українська пара постійно отримує питання про те, коли ж у них будуть діти. А зауваження на кшталт, досить роздягатися, пора вже коляску купувати, можна побачити під кожною публікацією артистка. Виявляється, у закоханих не все так гладко.

В інтерв'ю програмі "ЖВЛ" Олексій Потапенко розповів, у чому ж проблема. Пара одружилася в травні 2019 року, але так і не обзавелася потомством.

"Уже в цьому віці у Насті і Потапа повинні з'явитися діти. Чому вони не з'являються? Тому що вони не хочуть. А не хочуть, тому що вони зірки. Так людина думає?" - зазначив артист.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

Виявляється, Потап і Настя дуже хочуть дітей, однак у них поки що нічого не виходить. За словами продюсера, він мріє обзавестися чотирма спадкоємцями. Зараз у артиста є син, народжений в першому шлюбі з Іриною Горовою. Андрію в цьому році виповнилося 13 років.

"А насправді ми дуже хочемо дітей. І коли вищі сили дадуть, тоді це і станеться", - зазначив Потап.


Нагадаємо, Потап вперше назвав причину свого розлучення з ексдружиною: "Це було дуже боляче".