Потап влаштував для Насті Каменських романтичний сюрприз: «Тебе хочеться бачити нареченою»

Настя Каменських розповіла про те, який сюрприз їй влаштував коханий чоловік. Прокинувшись в романтичному настрої, Потап попросив дружину одягнутися в біле і зробив їй приємний сюрприз.

Потап влаштував для Насті Каменських романтичний сюрприз: «Тебе хочеться бачити нареченою» - today.ua

У Інстаграм-сторіз українська співачка розповіла, що чоловік влаштував для неї несподіваний вихідний. Потап попросив Настю залишитися вдома, та ще й переодягтися в біле.

Виконавиця поцікавилася у чоловіка: «Сьогодні несанкціонований вихідний. В честь чого гуляємо?» На що він відповів:« На честь тебе!»

Переодягнувшись в білий костюм, що складається з худі та штанів, Настя Каменських все-таки спробувала з'ясувати, що ж сьогодні за свято таке.

«Сьогодні у мене дуже романтичний настрій. Мені здається, що білий - це колір цього дня. На вулиці чудова весняна вже погода. І хочеться тебе бачити нареченою», - відповів Потап сам одягнений в білу футболку та шорти.


Після цього подружжя танцювали та співали під пісню Настю Каменських «Почуття», приміряючи на руку велике кільце з величезним кристалом.

В одній з публікацій Настя також показала приємний сюрприз від чоловіка - чудовий букет білих тюльпанів.

«У мене найкращий чоловік на світі», - зазначила в публікації співачка.

Потап влаштував для Насті Каменських романтичний сюрприз: «Тебе хочеться бачити нареченою» Нагадаємо, Настя Каменських показала яскравий образ з нового кліпу, в який запросила відому українську блогершу.