“Загубилися в днях і датах“: Катя Осадча зізналася, що забула про день народження сина

Катя Осадча та Юрій Горбунов із дітьми убігли з Києва у безпечніше місце. Таким чином відома українська пара вирішила захистити своїх дітей від вибухів та небезпеки, що повисла над Україною. З шанувальниками незмінна ведуча програми "Світське життя" поділилася рідкісним фото, позуючи разом із молодшим сином.

“Загубилися в днях і датах“: Катя Осадча зізналася, що забула про день народження сина - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм Катя Осадча опублікувала два фото, на якому постала абсолютно без макіяжу та з прибраним у хвіст волоссям. Наразі зірка насамперед мама, яка переживає за майбутнє двох своїх синів.

Публікацію зіркова матуся присвятила своєму молодшому синові, якого тримає на руках. Обличчя хлопчика ведуча не стала показувати, як і раніше зі своїм середнім сином. Артистка зізналася, що через те, що відбувається в країні, вона зовсім забула про те, що 19 березня виповнилося 7 місяців від народження її малишу Данилу.

"Зранку подзвонила моя бабуся, нагадала, що Данилові сьогодні 7 місяців. Ми всі загубилися в днях тижнях і датах, ми рахуємо дні війни і смерті дітей. Ці жахи будуть з нами все наше життя… - зазначила Катя Осадча. – Потрібно не забувати, на скільки сильно ми потрібні нашим дітям … почитати, обняти, пояснити, не відмахуватися. Навіть найменші все відчувають, вони гірше їдять, здригаються від звуків. Вони ще не знають, що їм пощастило залишитися живими, ці жахливі слова "пощастило", але потрібно зробити все, щоб їхнє життя хочаб приблизно було нормальним, на скільки це можливо".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Katya Osadcha (@kosadcha)

З першого дня війни на територію України залишили понад 3,2 мільйона українців – здебільшого це жінки, діти та старі.

Нагадаємо, Алан Бадоєв прокоментував святкування річниці окупації Криму в Росії: "Сучасний Гітлер зібрав свою секту".