Пізні огірки на дачі: рецепт чудодійного підживлення для отримання рясних врожаїв

Вирощування пізніх огірків у відкритому грунті може виявитися справою клопіткою, якщо не знати основні принципи отримання високих урожаїв. Крім того, грядки з пізніми огірками слід вчасно і правильно підживлювати.

Пізні огірки на дачі: рецепт чудодійного підживлення для отримання рясних врожаїв - today.ua

Пізнім огіркам необхідно допомагати запилюватися, оскільки в липні і серпні комах набагато менше, ніж на початку літа. Розведіть 100 г цукру в 1 л води і обприскайте кущі, це приверне бджіл та інших комах.

Поливайте посадки пізніх огірків один раз в 2-3 дня в залежності від температури повітря навколишнього середовища. Поливати грядки краще з лійки, вносячи по 6-12 л води на кожен квадратний метр.

Молочні підживлення дозволять подвоїти врожаї, оскільки в молоці багато корисного для формування плодів калію. Розведіть стакан молока у відрі води, поливайте таким розчином грядки кожні два тижні з початку і до закінчення періоду плодоношення. Пізні огірки на дачі: рецепт чудодійного підживлення для отримання рясних врожаїв Щоб огірки були не тільки великими, але ще і дуже смачними, приготуйте настій з кропиви, полину та інших трав, які ростуть на вашій ділянці. Подрібніть рослини, заповніть близько третини обсягу відра і залийте теплою водою до верху. Настоюйте в темному місці три дні, потім процідіть. Розведіть 1 л настою в 10 л води, рясно полийте огіркові грядки. Повторюйте кожну тиждень.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як в розпал сезону збільшити врожайність кабачків. Прості поради городникам.