Позитив і підопічна Потапа стали ведучими шоу «Орел і Решка»

Позитив і Мішель Андраде стали ведучими першого випуску ювілейного сезону тревел-шоу «Орел і Решка 10 років». Українські співаки поділилися фотографіями зі зйомок, заінтригувавши фанатів місцем свого призначення.

Позитив і підопічна Потапа стали ведучими шоу «Орел і Решка» - today.ua

В особистому Інстаграм-акаунті Потап - наставник і продюсер багатьох українських зірок, повідомив прекрасні новини. Екс-учасник групи «Время и Стекло» Олексій Завгородній, відомий як Позитив, і співачка Мішель Андраде стали героями нового випуску успішної програми про подорожі.

«Довгі пости. Позитив мені сказав сьогодні, що він їх не читає, він скролить і якщо в кінці, буде щось цікаве, то він перечитує, тому в кінці поста, буде щось цікаве для нього. А взагалі справа не в довжині, а в змісті .... Ось так Позитив і Мішель стали ведучими «Орел і Решка», - написав з інтригою Потап.

В особистих акаунтах Позитив і Мішель поділилися фотографіями з місця свого призначення. Завгородній написав:

«Ми з Мішель подолали всі закриті кордони і стали ведучими першого випуску ювілейного сезону «Орел і Решка. 10 років» Вгадайте куди ми вирушили?».

Позитив і підопічна Потапа стали ведучими шоу «Орел і Решка» Велика частина прихильників вирішила, що зірки провели незабутній час в Болівії.

Нагадаємо, в березні 2020 року Позитив і Надя Дорофєєва повідомили фанатам сумні новини про розпад групи «Время и Стекло». Кожен з артистів пішов своєю дорогою, почавши сольну кар'єру.