“Познайомитися б“: Тіна Кароль поклала око на одного з героїв Маріуполя

Весь світ спостерігав, як герої Маріуполя обороняють місто. До останнього десятки жінок та чоловіків захищали суверенітет своєї країни. Довгий час вони провели в Азовсталі, відмовляючись здаватися. Там були мужні бійці полку "Азов", Нацгвардії, поліції, прикордонники та медики.

“Познайомитися б“: Тіна Кароль поклала око на одного з героїв Маріуполя - today.ua

Днями почалася евакуація поранених і українських військових, які залишилися живими. Заявляється, що захисників Маріуполя обміняють на російських військовополонених. Їхня сміливість і мужність назавжди увійдуть в історію нашої країни. Здоров'я їм і сили!

Кадри поранених та виснажених українських військових, які місяцями залишалися практично без їжі та медикаментів, ще й примудрялися давати відсіч ворогові, розлетілися по всьому світу. Їх постили багато українських знаменитостей, включаючи Тіну Кароль, яка ще й звернула увагу на те, які ж у нашій країні красиві та сильні чоловіки. Саме за таких, впевнена вона, треба виходити заміж. “Познайомитися б“: Тіна Кароль поклала око на одного з героїв Маріуполя В особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз виконавиця опублікувала фото

"Краш. Не відвести очей. Познайомитися б. Наші захисники найкращі хлопці для шлюбу", - зауважила Тіна Кароль.

Нагадаємо, дівчина лідера Kalush Orchestra відреагувала на перемогу гурту на “Євробаченні“: “Важко підібрати слова“.