“Практично неможливо“: Ольга Сумська зізналася, чому її донька продовжує жити у Росії

Дуже багато українських артистів мовчать про війну в Україні, про напад Росії та звірства російських окупантів, тому живуть і працюють у РФ. Серед них і донька Ольги Сумської. Відома актриса зізналася, чому її донька не діє і відмовчується.

“Практично неможливо“: Ольга Сумська зізналася, чому її донька продовжує жити у Росії - today.ua

31-річна актриса Антоніна Паперна живе у Підмосков'ї та виховує двох дітей. Вона одружена з російським актором Володимиром Ягличем. Нещодавно вони придбали розкішний особняк.

Старша дочка Ольги Сумської, навіть якби хотіла, не змогла б нічого сказати, адже в Росії немає свободи слова, а всіх, хто говорить про війну правду (Закон про "фейки" про війну), одразу караються.

Ольга Сумська зізнається, що її дочка дуже засмучена тим, що відбувається, і що вона навіть не змогла приїхати на похорон своєї бабусі, яку, між іншим, ховали під звуки сирен у Києві.

“Практично неможливо“: Ольга Сумська зізналася, чому її донька продовжує жити у Росії

"Я бачу, що тут тисячі запитань. Повірте, вона дуже переживає. Вона дуже плакала, бо не могла доїхати на похорон бабусі. Це найстрашніші, зворушливі хвилини нашої родини", - розповіла Ольга Сумська.

Українська акторка зазначила, що її дочці складно приїхати, неможливо покинути будинок, чоловіка та бігти із двома дітьми. Однак саме це довелося зробити тисячам жінок із гарячих точок, яким довелося залишити чоловіків та рятуватися втечею. Багато хто втратив домівки, а багато – життя.

“Практично неможливо“: Ольга Сумська зізналася, чому її донька продовжує жити у Росії

"Там інше інформаційне поле, воно страшне... Мені пишуть колеги, нехай кидає все, нехай їде. Ну, чорт знає що. Тільки поїхати з двома маленькими дітьми, повірте, це дуже складно, практично неможливо. Вона в декреті. Кинути свій будинок – ну як це... Якби була така можливість, вона б це зробила. Поки що такої можливості немає", - зазначила Сумська.

Хочется нагадати Ользі Сумській, що 15 мільйонів українців залишили свої будинки через війну. А більше 4 млн були вимушені навіть виїхати за територію рідної країни.

Українці пам'ятають зрадників і не пробачать!

Нагадаємо, Ольга Сумська показала рідкісне фото своєї красуні-дочки - розквітла та погарнішала.