Преса Росії ховає Андрія Данилко: менеджер розповів, як насправді відчуває себе артист

Андрій Данилко, як відомо, кілька років має проблеми зі здоров'ям. Нещодавно в російській пресі з'явилися повідомлення про те, що Вєрка Сердючка страждає від страшної хвороби. Менеджер зірки виступив із заявою, розповівши, що насправді відбувається з артистом.

Преса Росії ховає Андрія Данилко: менеджер розповів, як насправді відчуває себе артист - today.ua

В особистому акаунті Вєрки Сердючки в Інстаграм з'явився новий запис. На чорному тлі білими літерами було опубліковано заяву представника Андрія Данилко. У публікації йдеться:

"Хлопці, ви що, з глузду з'їхали? Андрій Данилко поправляє свої проблеми зі сном. Налагоджує циркадні ритми. Все інше - норм".

Виявляється, жовта преса мало вже не поховала артиста, відомого завдяки своєму амплуа Вєрки Сердючки. Співакові приписували страшні, невиліковні хвороби, включаючи рак.

Шанувальники, які були не знайомі з ситуацією Андрія Данилко, мало не впали у відчай. Фанати переживають за зірку, а дізнавшись, що з ним, по суті, все в порядку, зітхнули з полегшенням. Підписники артиста закликають фанатів не читати жовту пресу і не вірити всьому, що пишуть в ЗМІ. Преса Росії ховає Андрія Данилко: менеджер розповів, як насправді відчуває себе артистПреса Росії ховає Андрія Данилко: менеджер розповів, як насправді відчуває себе артист

"Здоров'я улюбленому артистові!", "Андрій Михайлович Сердючка самий живучий ... в ньому стільки позитивної енергії, що він сам про це не підозрює", "Гори в Аду жовта преса Росії, я переживала, спасибі за прекрасну новину. Здоров'я і довгих щасливих років Андрію", - пишуть підписники.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від VERKA SERDUCHKA OFFICIAL (@v_serduchka)

Нагадаємо, продюсер співака розповів, що Андрій Данилко серйозно хворий. Його стан куди більш серйозний, ніж може здатися, дивлячись на усміхнене обличчя зірки. Багато років Вєрка Сердючка бореться з депресією і спостерігається не тільки в українських, але і європейських лікарів.