Зачіска на будь-який випадок - найуніверсальніша укладка на літо

Хвіст вважається однією з найпростіших і комфортних зачісок, яку зможе зробити кожна дівчина. Завдяки своїй універсальності ця зачіска дуже полюбилася дівчатам з усього світу. Пропонуємо вам дізнатися, як цікаво можна носити багатофункціональну літню укладку.

Зачіска на будь-який випадок - найуніверсальніша укладка на літо - today.ua

Хвіст можна зробити не тільки для того, щоб вийти по хліб в магазин, і вже тим більше він служить не для того, щоб ховати брудну голову. За допомогою спеціальних прийомів і аксесуарів навіть такій простій зачісці як хвіст можна додати елегантності і стилю.

Хустка

Зачіска на будь-який випадок - найуніверсальніша укладка на літо Хустки і бандани зараз дуже популярні. Зав'язавши хустку на низький хвіст, зачіска вже буде виглядати веселіше і цікавіше. Також можна пов'язати голову банданою і зав'язати хвіст на маківці.

Хвіст на бік

Зачіска на будь-який випадок - найуніверсальніша укладка на літо З такою зачіскою дуже здорово виглядатимуть молоді дівчата. Також волосся можна прикрасити шпильками і невидимками.

Кучерявий хвіст

Зачіска на будь-який випадок - найуніверсальніша укладка на літо Накрутіть волосся на плойку і приберіть його в високий хвіст на маківці або низький на потилиці. Така зачіска буде виглядати значно пишніше.

Хвіст "Жасмин"

Зачіска на будь-який випадок - найуніверсальніша укладка на літо Такий варіант відмінно підійде власницям довгого волосся. Зберіть його в хвіст на маківці, і по всій довжині закріпіть резинками, злегка висунувши пасма для об'єму.

Хвіст з чілкою

Зачіска на будь-який випадок - найуніверсальніша укладка на літо Зав'язавши хвіст, випустіть пару передніх пасом або, якщо у вас є чілка, не прибирайте її наверх. Таким чином можна зробити зачіску цікавіше, а образ виграшним. Зачіска на будь-який випадок - найуніверсальніша укладка на літо За допомогою правильно підібраного одягу і аксесуарів навіть хвіст може виглядати елегантним, строгим і святковим. З такою зачіскою можна піти на абсолютно будь-який захід: весілля, день народження, побачення, на навчання та в офіс.

Нагадаємо, популярна жіноча стрижка стала трендом літа 2021 року.