Зачіска ріжки: найстильніші ідеї у 2021 році

Пучки з 90-х, які в оригіналі звуться Space Buns, вважаються однією з найбільш трендових зачісок на теплу пору року. Ріжки були мега популярні торік і плавно перекочували в новий сезон.

Зачіска ріжки: найстильніші ідеї у 2021 році - today.ua

Два пучки - дуже практична зачіска, яка підійде для будь-якого випадку в житті. Space Buns можна зробити як на короткі, так і довгі, як на тонкі, так і густі, як на кучеряве, так і на рівне волосся.

Дуже стильно виглядають розпатлані пучки, ніби зав'язані на швидку руку. Для власниць круглої або квадратної форми обличчя ідеально буде залишити спереду пару пасом, обрамляти обличчя. Зачіска ріжки: найстильніші ідеї у 2021 році Ріжки будуть мати гарний вигляд, якщо у вас є чілка, яку можна не заплітати. Такий варіант підійде для дівчат з високим чолом. Зачіска ріжки: найстильніші ідеї у 2021 році Два пучки з косами виглядатимуть дуже круто. Сміливу зачіску краще поєднувати з аксесуарами в стилі ретро, щоб зануритися в атмосферу кінця 90-х початку 2000-х років. Зачіска ріжки: найстильніші ідеї у 2021 році Ну і, звичайно ж, зачіска ріжки з аксесуарами буде виглядати найкрутіше. Прикрасьте їх шпильками, резинками в стилі 90-х, стрічками або навіть блискітками. Зачіска ріжки: найстильніші ідеї у 2021 році Нагадаємо, названі жіночі стрижки, які не вимагають особливого догляду.

ДЖЕРЕЛОthetrendspotter.net