Зачіски на 1 вересня для школярок і студенток: три простих варіанти розкішної укладки волосся

Наближається 1 вересня, школярки і студентки готують не тільки канцелярське приладдя, а й красиві сукні. Святково виглядати на урочистому заході дозволить грамотно підібраний наряд і підходяща зачіска.

Зачіски на 1 вересня для школярок і студенток: три простих варіанти розкішної укладки волосся - today.ua

Зачіска для шкільного свята не повинна бути вечірньою та химерною, пишні укладання залиште для випускного вечора. Станом на 1 вересня більше підійде офісний варіант зачіски, але більш святковий і привабливий. Отже, яку ж зачіску може зробити юна красуня на День знань, щоб відчувати себе найкрасивішою і впевненою в собі?

Зачіска з двома джгутами

Ця укладка буквально створена для школярок і студенток, з одного боку вона дозволяє не збирати розкішне волосся в косу або хвіст, а з іншого - пасма не заважають навчанню, не падають на обличчя. Зачіски на 1 вересня для школярок і студенток: три простих варіанти розкішної укладки волосся Накрутіть волосся на бігуді, щоб вийшли легкі крупні локони, потім скрутіть в джгути пасма уздовж лінії лоба і скроневої області. З'єднайте обидва джгути на потилиці і зафіксуйте гумкою або гарною шпилькою.

Зачіска на основі французької коси

Зачешіть волосся назад, починаючи від верхівки почніть плести косу-колосок, але не дуже туго. При цьому, підхоплюйте нові пасма з боків, пропускаючи кілька ланок плетіння. Доплетіть французьку косу до самих кінчиків волосся і зафіксуйте гумкою.

Зачіски на 1 вересня для школярок і студенток: три простих варіанти розкішної укладки волосся Фактурний пучок на 1 вересня

Недбалий пучок давно на піку популярності, це зручна і нескладна зачіска на будь-який випадок життя. Зберіть волосся у високий хвіст, надіньте поролоновий бублик. Рівномірно розподіліть пасма по всьому колу накладки і оберніть навколо гумки. Кінчики волосся скрутіть в два джгути, оберніть ними низ пучка. Укладання можна прикрасити бантиком або шпилькою. Зачіски на 1 вересня для школярок і студенток: три простих варіанти розкішної укладки волосся Дізнайтеся також, яка зачіска буде на піку популярності восени 2021 року. Чому модна укладка називається "рідке волосся"?