Зачіски із заколками: як красиво носити аксесуари для волосся

Зачіски із заколками виглядають набагато цікавіше, ніж проста й акуратна укладка. Тим більше у 2021 році прикраси для волосся стали мегапопулярними. Наприклад, бренд Balenciaga у своїй новій колекції застосував абсолютно неординарні прикраси, які стали справжнім трендом.

Зачіски із заколками: як красиво носити аксесуари для волосся - today.ua

До того ж дівчата, які весь час страждають від того, що волосся лізе в обличчя або прилипає на губну помаду, можуть радіти. Адже тепер у них є можливість не тільки красиво, але і стильно закріпити передні локони й бути в тренді.

Balenciaga, наприклад, заколов волосся моделей незвичайними шпильками, а також великими аксесуарами, що нагадують прищіпки. Звичайно, до такого епатажу ми доходити не будемо, а візьмемо більш повсякденні образи. Зачіски із заколками: як красиво носити аксесуари для волосся

Як красиво носити заколки для волосся

Мінімалізм

Зачіски із заколками: як красиво носити аксесуари для волосся У моді зараз акуратні металеві заколки без декору у вигляді намистин, які були так популярні торік.

Чим більше, тим краще

Зачіски із заколками: як красиво носити аксесуари для волосся Стилісти все частіше прикрашають зачіски моделей великою кількістю невидимок різного кольору. З них можна навіть створити подобу корони або обруча, а також вдало закріпити зачіску.

Зоряне небо

Зачіски із заколками: як красиво носити аксесуари для волосся Як красиво й елегантно в волоссі виглядають композиції зі шпильок у вигляді сонця, місяця і зірок. Спробуйте прикрасити свою зачіску, і ви не залишитеся непоміченою.

Плетіння

Зачіски із заколками: як красиво носити аксесуари для волосся Вплітати в пасма різні намистини й кільця все ще є трендом. Залежно від випадку можна підібрати аксесуари та їх кількість, і зачіска буде виглядати чудово.

Краса в простоті

Зачіски із заколками: як красиво носити аксесуари для волосся Якщо прибрати волосся назад в хвіст на маківці або на потилиці, зачіска виглядає аж надто простенько, однак якщо додати будь-який мінімалістичний аксесуар, зовнішній вигляд відразу ж змінюється.

Пропонуємо вам також дізнатися про трендові весільні зачіски 2021 року.