“Запрошуємо народити у бомбосховищі“: Катя Осадча різко висловилася на адресу вагітної Регіни Тодоренко

Після повномасштабного вторгнення Росії на територію України багато російських та українських зірок воліли тримати "нейтралітет" і взагалі не говорити про те, що відбувається. Регіна Тодоренко, сім'я якої проживає в Одесі, продовжує скаржитися фанатам, що її друга вагітність проходить набагато складніше за першу, і що вона часто відчуває тривожність, попри те, що тисячам українок довелося народити дітей у бомбосховищах під вибухи бомб і ракет.

“Запрошуємо народити у бомбосховищі“: Катя Осадча різко висловилася на адресу вагітної Регіни Тодоренко - today.ua

Успішна українська ведуча Катя Осадча, яка була змушена покинути свій будинок і з маленькими дітьми бігти у безпечне місце після вторгнення РФ, звернулася до своєї колеги. Незмінна ведуча програми "Світське життя" запропонувала "стривоженій" Регіні Тодоренко народити у бомбосховищі в Україні. В особистому обліковому записі в Інстаграм Катя Осадча відзначила:

"Не хотіла чіпати знову тему, але ні, напишу, може колись лід зрушить. Від вагітної Регіни Тодоренко мовчання ще болючіше. Запрошуємо народити в бомбосховищі, приїзд організуємо".

Українська співачка народилася в Одесі, була учасницею музичного проєкту "Фабрика зірок", якийсь час вела тревел-шоу "Орел та Решка", а потім переїхала до Росії, де вийшла заміж за ексучасника гурту Smash!! Влада Топалова. Закохані виховують сина Михайла, а також чекають появи на світ другої дитини. “Запрошуємо народити у бомбосховищі“: Катя Осадча різко висловилася на адресу вагітної Регіни Тодоренко У РФ усі висловлювання про війну, яку там досі називають "спецоперацією", жорстко припиняються. На мітингах людей б'ють палицями і садять в автозаки. Під різні гоніння потрапляють відомі особи, які висловилися проти того, що відбувається в Україні. Мабуть, Регіна Тодоренко своїм мовчанням захищає інтереси своєї сім'ї, боїться втратити роботу та все, що має. Однак це ніяк не виправдовує її "реакцію", а точніше байдужість до того, що відбувається на її Батьківщині.

Нагадаємо, молода дружина Віктора Павлика зізналася, чому насправді виїхала з України до Німеччини.