Принц Гаррі і Меган Маркл таємно хрестили дочку

Принц Гаррі і Меган Маркл мають досить напружені відносини з королівською родиною Великобританії. Після того як чоловік і жінка склали свої обов'язки і переїхали в США, вони дали кілька скандальних інтерв'ю, які остаточно зруйнували відносини з королевою і старшими членами сім'ї.

Принц Гаррі і Меган Маркл таємно хрестили дочку - today.ua

У червні колишня американська актриса і британський принц стали батьками вдруге. Ходили чутки, що пара збирається приїхати до Великобританії, щоб хрестити Лілібет Діану в тій же церкві, де був хрещений їх старший син. Більш того, їх приїзд міг би допомогти відновити їх хитке становище в сім'ї.

Але пройшло вже 4 місяці після народження малятка, і в ЗМІ з'явилися повідомлення, що пара вже таємно хрестила дитину. Причому зробили вони це в США, а саме в Єпископальній церкві в Каліфорнії, розташованій неподалік від їхнього будинку в Монтесіто.

Цікаво те, що в минулому представник Букінгемського палацу сказав ЗМІ: "У Великобританії хрестин не буде. Цього не станеться". Водночас представники Меган Маркл і принца Гаррі заявляли, що ще нічого точно не вирішено. Принц Гаррі і Меган Маркл таємно хрестили дочку За традицією, дітей королівської сім'ї хрестять через два місяці після народження. Подружжя пішли цим правилом, коли на світ з'явився їхній син Арчі, проте вони стримали в таємниці імена хресних батьків хлопчика. А після переїзду в США і зовсім практично нічого не відомо про їхнє життя.

Нагадаємо, Меган Маркл в мінісукні показала неідеальну фігуру після пологів.

ДЖЕРЕЛОmetro.co.uk