Принц Гаррі розкрив справжню причину виходу з королівської сім'ї

Принц Гаррі після переїзду в США та офіційного виходу з королівської сім'ї вперше зізнався, що стало причиною цих подій. Онук королеви Єлизавети II розповів про цькування британської преси, які ЗМІ проявляли до нього і його дружини.

Принц Гаррі розкрив справжню причину виходу з королівської сім'ї - today.ua

Молодший син принцеси Діани та принца Чарльза дав інтерв'ю своєму доброму другу і ведучому The Late Late Show Джеймсу Кордену. Герцог Сассекський розповів, що стало причиною його рішення вийти зі складу членів королівської сім'ї й перестати виступати від імені Її Величності.

«Багато хто бачив, якою складною була обстановка. Всі ми знаємо, якою може бути британська преса, і це дійсно шкодило моєму психічному здоров'ю», - зізнався принц.

А тому він прийняв рішення покинути настільки токсичну обстановку:

«Я вчинив як будь-який чоловік і батько - просто врятував свою сім'ю від всього цього».

Ні для кого не секрет, що причиною головних пліток стала дружина принца Гаррі. Меган Маркл зіткнулася з серйозною критикою і навіть расистськими коментарями на свою адресу. Попри те, що подружжя перестають бути членами королівської сім'ї, вони не мають наміру сидіти склавши руки. Принц Гаррі розкрив справжню причину виходу з королівської сім'ї

«Я ніколи по-справжньому не піду, які б рішення не приймалися на тій стороні. Я продовжу вносити свій вклад, адже моє публічне життя і є державна служба. Тому, де б я не знаходився, я продовжу виконувати свій обов'язок», - підкреслив онук Єлизавети II.

Нагадаємо, вагітна Меган Маркл вперше з'явилася на публіці разом з принцом Гаррі. Шанувальники залишилися в захваті від зовнішнього вигляду колишньої актриси.