Принц Гаррі розповів, які у нього стосунки з бабусею-королевою після виходу з сім'ї

Як відомо, історії властиво повторюватися, і періодично члени монаршого сімейства ставлять під удар монархію. Принц Гаррі й Меган Маркл на початку 2021 року офіційно вийшли зі складу королівської сім'ї Великобританії. Герцог і герцогиня Сассекські більше не зможуть виконувати обов'язки від імені Її Величності королеви. Як перенесла черговий удар Єлизавета II та чи пробачила вона свого онука?

Принц Гаррі розповів, які у нього стосунки з бабусею-королевою після виходу з сім'ї - today.ua

За час правління королева Англії зіткнулася з безліччю проблем: не дозволила сестрі вийти заміж за коханого чоловіка, зруйнувавши її життя; не дала синові одружуватися з коханою жінкою, зруйнувавши життя принцеси Діани; і ще багато-багато разів ставила монархію вище особистих потреб. Однак з кожним разом удари долі ставало все легше переносити.

А тому, коли принц Гаррі, який посідав шосте місце в черзі на престол, вибрав дружину і вирішив зробити для неї все, щоб захистити від преси, Єлизавета II підтримала онука. Принц Гаррі розповів, які у нього стосунки з бабусею-королевою після виходу з сім'ї За словами принца Гаррі, після від'їзду в США він систематично спілкується з бабусею-королевою і з дідом принцом Філіпом по відеочату. Також королева Англії пристала своєму правнучку подарунок.

«Бабуся запитала мене, що Арчі хоче отримати в подарунок на Різдво. Мег (Меган Маркл) порадила подарувати вафельницю. Бабуся прислала її нам, і тепер Меган щоранку пече в ній вафлі на органічній суміші. Кожен раз Арчі прокидається і каже: «Вафля!» - розповів Гаррі.

Нагадаємо, Меган Маркл вперше з'явилася на публіці з принцом Гаррі після оголошення про другу вагітність.