Принц Вільям з дружиною і старшим сином відвідав стадіон “Уемблі“ на фіналі Євро 2020

У Лондоні пройшов фінал Чемпіонату Європи з футболу 2020. Принц Вільям і його старший син, 7-річний принц Джордж, великі шанувальники футболу. Батько і син, а також Кейт Міддлтон, не могли пропустити таку важливу спортивну подію, яка пройшла в їхньому місті.

Принц Вільям з дружиною і старшим сином відвідав стадіон “Уемблі“ на фіналі Євро 2020 - today.ua

Члени королівської сім'ї з'явилися на стадіоні "Уемблі" і спостерігали за розвитком матчу з трибуни. Принц Вільям, Кейт Міддлтон і принц Джордж активно вболівали за збірну Англії. Батько і син виглядали відмінно. Спадкоємець королівського престолу вибрав класичний костюм, білу сорочку і смугастий галстук, а хлопчик був одягнений до пари батькові. Герцогиня Кембриджська зупинилася на чорних брюках, білій майці і блейзері, а також доповнила образ масивними червоними сережками.

Коли на другій хвилині матчу англійська збірна забила гол у ворожі ворота, монарші особи не стримували емоцій. Вільям і Джордж стрибали від радості, весело розмахуючи руками. 7-річний принц, який повинен успадкувати трон після своєї прабабусі, дідуся і батька, знову зачарував публіку. Найчастіше такий сором'язливий хлопчик, на стадіоні відчував себе як риба у воді.


Нагадаємо, принци Вільям і Гаррі разом відкрили статую в пам'ять про свою матір. У Мережі з'явилися фото і відео з заходу.