Принцеса Євгенія показала раніше неопубліковане весільне фото в день третьої річниці шлюбу

У жовтні 2018 року відбулося весілля внучки Єлизавети II. Принцеса Євгенія вийшла заміж за свого давнього бойфренда, банкіра Джека Бруксбенка. Вчора закохані відзначили паперове весілля.

Принцеса Євгенія показала раніше неопубліковане весільне фото в день третьої річниці шлюбу - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм спадкоємиця королівського престолу поділилася з фанатами раніше неопублікованою фотографією з весілля. Знімок зроблений під час танцю з нареченим. Євгенія змінила своє пишне білосніжне плаття, в якому вона була на церемонії одруження, і одягла ніжний наряд, який дозволив їй відчувати себе комфортно на святкуванні.

"Щасливої річниці, моя любов ... 3 роки вже минуло", - зазначила в публікації принцеса Євгенія.

Весілля внучка королеви Англії зіграла в каплиці Святого Георгія на території Віндзорського замку. Святкування тривало два дні, на якому були присутні батьки молодих, близькі родичі, члени королівської сім'ї, зіркові друзі та, звичайно ж, бабуся-королева.

В цьому році, 9 лютого, закохані вперше стали батьками. На світ з'явився їхній син, якого назвали Августом Філіпом Хоуком Бруксбенком.

Нагадаємо, зовсім недавно в королівській родині стався скандал. Зятя Єлизавети II помітили на яхті з моделями в Італії під час робочої поїздки. Чоловік принцеси Євгенії проводив час з дівчатами, які загоряли топлес.