Призовного віку брат Каті Осадчої повернувся до Києва

Українська ведуча Катя Осадча має молодшого брата, який здебільшого живе та працює у США. Попри все, навіть війну, Володимир вирішив повернутися на батьківщину і показав кадри з квітучого Києва.

Призовного віку брат Каті Осадчої повернувся до Києва - today.ua

Наскільки відомо, молодший брат української зірки збудував успішну кар'єру за кордоном. Він займається спортом, багато подорожує та навчає дітей та дорослих вейкбордингу та вейксерфінгу. Нещодавно його учениця навіть здобула золото на Чемпіонаті України.

Швидше за все, у Володимира Осадчого є посвідка на проживання в США – "грін-карта". А тому, приїхавши в Україну, брат незмінної ведучої програми "Світське життя" має всі права законно покинути територію країни навіть під час воєнного стану.

З Києва Володимир періодично ділиться кадрами.

"Просто чергова повітряна тривога, на яку більшість тут навіть не звертають уваги", - наголосив брат Каті Осадчої, побувавши у центрі столиці.

Призовного віку брат Каті Осадчої повернувся до Києва Також він показав знімок, на якому кияни безтурботно ходять містом і сидять у кафе. Життя потроху повертається в нормальне річище (якщо все, що відбувається в країні, можна назвати нормальним).

Тим часом із перших днів війни брат української ведучої виступає проти агресії Росії, допомагає збирати гроші на допомогу українським біженцям, а також на амуніцію для бійців ЗСУ.

Нагадаємо, Катя Осадча через два з половиною місяці війни повернулася до Києва та показала кадри зі свого заміського будинку.