Проблеми з вагітністю та панічні атаки: медики назвали побічні дії кави

Автор: Анастасия Березовская

Медики відзначають, що хоч кави і має ряд корисних властивостей, все ж її вживання має ряд побічних дій, які можуть призвести до плачевних наслідків.

Проблеми з вагітністю та панічні атаки: медики назвали побічні дії кави - today.ua

Вивченням кофеїну вчені займаються вже не перше десятиліття. Медики в один голос говорять, що помірне споживання цього напою здатне принести користь організму і налагодити його роботу. Однак є категорія людей, які не переносять кофеїн. Для них це може закінчитися не дуже добре.

Побічні дії кави

Панічна атака

Вчені стверджують, що людям, які страждають на тривожність і панічні атаки, варто утриматися від вживання кави, якщо до кофеїну у них не виробилася толерантність. В результаті дослідження з'ясувалося, що 48% респондентів, яким був поставлений діагноз панічного розладу, відчували панічні атаки через споживання понад 400 мл кави.

Проблеми з вагітністю

Щоденне вживання великої кількості кави жінками призводить до уповільненого росту плода, зниженню ваги малюка при народженні та підвищеному ризику викидня. Кофеїн здатний проникати через плаценту і впливати на серцебиття дитини. Лікарі рекомендують жінкам обмежити вживання кави до 200 мл на день.

Популярні зараз

Чоловіки можуть не носити з собою військовий квиток: у Міноборони заявили про зміни обліку

Ще одна європейська країна заявила про намір відправити українських ухилянтів додому

Внесок 20 тис. грн: у Раді готують економічне бронювання без прив'язки до посад та зарплат

Більшість українців будуть виходити на пенсію у 65 років

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Інсульт та серцевий напад

Медики заявляють, що кава підвищує кров'яний тиск, а також рівень амінокислот, які пов'язані з пошкодженням артерій. В результаті у людей, які не п'ють каву регулярно, підвищується ризик інсульту і серцевого нападу. Цікаво також і те, що помірне споживання напою ці ризики зменшує.

Нагадаємо, медики відкрили здатність кави зменшувати ризик розвитку раку шкіри.