Фаворитка “Холостяк-11“ різко прокоментувала стосунки Михайла Заливако і Ганни Богдан

Юлія Бельченко, яка була фавориткою упродовж всього проєкту "Холостяк-11", різко прокоментувала стосунки Михайла Заливако і переможниці реаліті-шоу. Учасниця на прізвисько "Зайка" вважає, що Міша нещасний.

Фаворитка “Холостяк-11“ різко прокоментувала стосунки Михайла Заливако і Ганни Богдан - today.ua

Юлія Бельченко повернулася в проєкт за крок до перемоги і всі думали, що "Холостяк" обере саме її, однак Михайло Заливако розбив дівчині серце.

В особистому акаунті в Інстаграм учасниця ініціювала відповіді на запитання шанувальників, зізнавшись, що дуже плакала після шоу. Вона навіть зробила своє фото в той період, давши собі слово, що ніколи не повернеться до такого стану. Фаворитка “Холостяк-11“ різко прокоментувала стосунки Михайла Заливако і Ганни Богдан На питання шанувальників про те, як вона пережила поразку після "Холостяка-11", Юлія з посмішкою відповіла: "А з чого ви взяли, що це була поразка ?!" Також "Зайка" зізналася, що стежила за життям Михайла Заливако і Ганни Богдан. Їх роман вона прокоментувала досить різко:

"Є така штука, як рекомендації в Інстаграм, і вони мені висвічуються прям там. Ну да, я дивилася пару строіз. Не знаю, у Міші постійно таке сумне обличчя. Сподіваюся, у нього все добре. Я просто пам'ятаю, він на проекті постійно жарти жартував, такий веселий був. Не знаю, постійно підколював знімальну групу. А тут таке, сидить (пониклий) "

Фаворитка “Холостяк-11“ різко прокоментувала стосунки Михайла Заливако і Ганни Богдан Підписники також поцікавилися, чи не повертався Михайло Заливако після проєкту, і пробачила б вона його, якби "Холостяк" захотів бути зараз з нею.

"Хлоп'ята, у Міші відносини з Анею. Він її любить. Чого йому оголошуватися? Так, а за що мені його прощати ?! Він зробив свій вибір. Всі щасливі. Не треба нікуди повертатися. Не треба повертатися туди, де тебе не чекають" , - різко відповіла Юлія Бельченко.

Нагадаємо, переможниця шоу "Холостяк" Ганна Богдан показала інтер'єр спальні в її з Михайлом Заливако квартирі.