Прості в укладанні: чотири високі зачіски на кожен день та для особливого випадку

Власниці довгого волосся та волосся середньої довжини постійно змушені укладати волосся. Це потрібно для того, щоб у повсякденному житті не шкодити локонам і зберегти їхню красу і здоров'я, а також для зручності. Пропонуємо вам спробувати чотири високі зачіски на кожен день і для особливих нагод, які зможе зробити будь-яка дівчина своїми руками.

Прості в укладанні: чотири високі зачіски на кожен день та для особливого випадку - today.ua

Високий пучок з пасмами біля обличчя

Прості в укладанні: чотири високі зачіски на кожен день та для особливого випадку Ідеально рівне волосся, висушене феном або випрямлене утюжком, потрібно уложити в гладкий пучок, використовуючи засоби для укладання. Спереду залиште пару пасм по обидва боки обличчя - їх також потрібно укласти або пінкою, або мастикою, або підкрутити на плойці.

Кучерявий пучок

Прості в укладанні: чотири високі зачіски на кожен день та для особливого випадку Не всім дівчатам йде гладко прибране волосся, а тому кучерявий пучок - ідеальне рішення. Підкрутіть волосся на плойку у легкі кучері, зберіть волосся у високий пучок. Якщо у вас є чубчик, підкрутіть його також і залиште обрамляти обличчя.

Ріжки

Прості в укладанні: чотири високі зачіски на кожен день та для особливого випадку Зробіть рівний, косий або фігурний проділ, розділивши волосся на дві сторони. Зберіть з кожного боку волосся в пучки, закріпіть його резинками та шпильками. Така зачіска ідеально поєднується з аксесуарами.

Хвилястий хвіст

Прості в укладанні: чотири високі зачіски на кожен день та для особливого випадку Підкручене на плойку волосся, збираємо у високий хвіст, одним пасмом обертаємо резинку і закріплюємо скріпками.

Хвіст зі стрічкою

Прості в укладанні: чотири високі зачіски на кожен день та для особливого випадку Рівне або підкручене волосся зберіть у високий хвіст, закріпіть зачіску резинкою і лише потім пов'яжіть стрічку. Її можна зав'язати у вигляді резинки або зробити гарний бант.

Пропонуємо вам також спробувати п'ять модних зачісок для волосся різної довжини на літо 2022 року.