Подорож на кабріолеті та номер біля океану: онука Софії Ротару похвалилася подарунком від нареченого-мільйонера

Онука Софії Ротару відсвяткувала свій 21 день народження. На честь цього її наречений-мільйонер, який на 13 років старший за Соню, вирішив відвезти кохану в невелику подорож на розкішному автомобілі.

Подорож на кабріолеті та номер біля океану: онука Софії Ротару похвалилася подарунком від нареченого-мільйонера - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз Софія Євдокименко змонтувала ролик, показавши, як пройшов перший день казкової міні-відпустки.

Українська модель, яка живе та працює в США, разом із бізнесменом з Одеси Денисом Ждановим сіла в розкішний білий кабріолет і рушила на південь до приморського мальовничого села Кембріа на березі Тихого океану. Подорож на кабріолеті та номер біля океану: онука Софії Ротару похвалилася подарунком від нареченого-мільйонераПодорож на кабріолеті та номер біля океану: онука Софії Ротару похвалилася подарунком від нареченого-мільйонера Дорогою вони зупинялися в красивих історичних місцях, смачно їли та розважалися. Наприкінці дня вони прибули на місце призначення і розмістилися в розкішному готелі White Water в королівському номері за 450 доларів за ніч з видом на океан. Подорож на кабріолеті та номер біля океану: онука Софії Ротару похвалилася подарунком від нареченого-мільйонераПодорож на кабріолеті та номер біля океану: онука Софії Ротару похвалилася подарунком від нареченого-мільйонераПодорож на кабріолеті та номер біля океану: онука Софії Ротару похвалилася подарунком від нареченого-мільйонера Під час поїздки онука Софії Ротару виглядала чудово. Вона одягла симпатичну міні-сукню в цікавий орнамент, доповнила образ босоніжками на високому підборі, своїми улюбленими окулярами в стилі стімпанк, розпустила волосся і нанесла ніжний природній макіяж. Подорож на кабріолеті та номер біля океану: онука Софії Ротару похвалилася подарунком від нареченого-мільйонера Скільки днів триватиме її подорож, дівчина не повідомила, але, мабуть, всі вихідні.

Нагадаємо, молода дружина Віктора Павлика повернулася до Києва і показала їхню розкішну квартиру в столиці.