“Подорож знесла нам дах“: Тіна Кароль показала, як проводить час з сином в Ісландії

Тіна Кароль і її син Веніамін все ще знаходяться в Ісландії, досліджуючи місцеві красоти і знайомлячись з дикою природою. Артистка активно ділиться з фанатами фото і відео своїх пригод.

“Подорож знесла нам дах“: Тіна Кароль показала, як проводить час з сином в Ісландії - today.ua

Оскільки син успішної української співачки вчиться в Великобританії, зіркова матуся намагається проводити з ним якомога більше часу разом під час канікул. Цього року місцем свого призначення Тіна Кароль і Веніамін знову обрали Ісландію. У кадрі артистка зазвичай з'являється абсолютно без макіяжу і ідеальної зачіски.

Мама і син чудово проводять час, відвідують дивні місця: гейзери, вулкани, прогулюються на човні повз льодовиків і знайомляться з арктичними тваринами. На цей раз Тіна Кароль показала, як відпочиває разом з сином біля водоспаду, а також позувала на дивовижних скелях. “Подорож знесла нам дах“: Тіна Кароль показала, як проводить час з сином в Ісландії Більш того зірка вже почала планувати нову подорож. У публікації артистка відзначила: "Куди далі ... чекаю ваші припущення: Антарктида або Непал, - зазначила Тіна Кароль, подякувавши свого турагента: Ця подорож знесла нам дах. Ти майстер своєї справи. Рекомендація всім від найбільш вередливої, від мене ..." “Подорож знесла нам дах“: Тіна Кароль показала, як проводить час з сином в Ісландії Нагадаємо, кібер шоу Тіни Кароль змусило шанувальників плакати від щастя: "Як після цього не любити її".