П'ять бюджетних способів позбутися плям дезодоранту на темному одязі

Автор: Тартасюк Світлана

Заведено вважати, що найпроблемнішим є світлий одяг, що він легше мажеться. Однак із темним одягом не легше – на ньому часто залишаються сліди від дезодоранту та поту, що може вивести із себе. Але існує п'ять способів, як позбавитися цих слідів, знайшовши всі необхідні засоби у своєму будинку.

П'ять бюджетних способів позбутися плям дезодоранту на темному одязі - today.ua

П'ять бюджетних способів позбутися плям дезодоранту та поту на темному одязі

Оцет

Оцет чудово бореться зі слідами дезодоранту на темних речах. Змочений 9-відсотковим оцтом ватяний диск натираємо плями на одязі, ненадовго залишаємо і переходимо до звичайного прання.

Капрон

Візьміть звичайну капронову шкарпетку або старі колготки і добре затріть місце забруднення. Капрон чудово бореться з білими плямами від дезодоранту та поту. Але такий варіант підходить для нових не застарілих плям. П'ять бюджетних способів позбутися плям дезодоранту на темному одязі

Лимонний сік

Лимонний сік наносимо на місце забруднення, щоб він повністю покрив пляму. Через 5-10 хвилин промийте річ у холодній воді і переходьте до прання.

Популярні зараз

Генасамблея ООН вимагає від РФ вивести всі війська з України: проти лише дев'ять країн

У розпал літньої спеки з українців почнуть стягувати штрафи за кондиціонери

Норвегія поставить в Україну одну з найкращих систем ППО

Прем'єр-міністр Данії відповіла, чи зможе Україна завдавати ударів по РФ винищувачами F-16

Спирт чи горілка

У боротьбі з білими плямами від дезика чудово бореться горілка або спирт, розведений 1:1 з водою. Змоченим у спиртовому розчині або горілці ватним диском протираємо проблемне місце, через п'ять хвилин уже буде видно результат. Якщо ні, залиште ще на пів години чи годину. Потім сполосніть речі або періть у пральній машинці. П'ять бюджетних способів позбутися плям дезодоранту на темному одязі

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Засіб для миття посуду з гліцерином

Товстим шаром наливаємо засіб з гліцерином, втираємо вологою губкою - залишаємо на пів години або годину - стираємо вручну або в машинці.

Нагадаємо, раніше ми назвали три дешеві способи відіпрати білі шкарпетки своїми руками без порошку.