П'ять кімнатних рослин, які на 85% очищають повітря в кімнаті від шкідливих домішок

Чисте і насичене киснем повітря в квартирі - це запорука міцного здоров'я і гарного самопочуття. Дізнайтеся, які кімнатні рослини очищають повітря, видаляючи з нього до 85% токсинів і шкідливих домішок.

П'ять кімнатних рослин, які на 85% очищають повітря в кімнаті від шкідливих домішок - today.ua

Посуд, меблі, будівельні матеріали та домашній текстиль насичують повітря в будинках формальдегідом, трихлоретиленом, аміаком, бензолом, ксилолом. Ці речовини здатні викликати важкі алергічні реакції, захворювання шкіри, нирок, серця, центральної нервової системи і печінки, провокувати лейкемію і астму. Щоб захистити здоров'я мешканців будинку, обов'язково обзаведіться п'ятьма видами кімнатних рослин.

Антуріум

Знамените "чоловіче щастя" з красивими червоними квітками чудово очищає повітря від шкідливих домішок і зволожує його. Це дуже корисно в опалювальний сезон.

Хлорофітум

Не випадково це кімнатна рослина є в кожній поліклініці і в аптеці. Листя хлорофітума насичують повітря киснем не тільки вдень, але і вночі.

Сансевієрія

Непоказний "тещин язик" дуже люблять бабусі і не випадково. Довгі жорсткі листя сансевиерии поглинають практично всі види токсичних речовин з повітря.

П'ять кімнатних рослин, які на 85% очищають повітря в кімнаті від шкідливих домішок Спатифіллум

"Жіноче щастя" - ще одне кімнатна рослина, яке радує не тільки білосніжними суцвіттями, а й здатність очищати повітря від формальдегіду, бензолу, трихлоретилен та інших отруйних речовин.

Драцена облямована

Красиве і яскраве рослина обов'язково повинно бути в кожному домі, де недавно був зроблений ремонт. Пари формальдегіду, ксилолу, трихлоретилена іншим шляхом видалити дуже складно.

Дізнайтеся також, які кімнатні рослини небезпечно тримати в будинку, де є діти і тварини. Квіти виділяють небезпечні отруйні речовини.