П'ять кімнатних рослин, які не потребують частого поливу

Автор: Шевченко Лилия

Деякі види кімнатних рослин буквально створені для тих, хто постійно в роз'їздах або просто забуває поливати зелені кущики на підвіконнях. Такі рослини без проблем переживуть без води місяць і навіть більше.

П'ять кімнатних рослин, які не потребують частого поливу - today.ua

Заміокулькас або "доларове дерево"

Великі м'ясисті листя і пагони заміокулькаса запасають достатню кількість вологи, тому їх не можна часто поливати. В іншому випадку рослина може загинути. Крім того, "доларове дерево" не потребує яскравому освітленні, відмінно росте і розвивається в півтіні.

Алое

Одне з найпопулярніших рослин в народній медицині і косметології - алое. Кущ з м'ясистим і колючими листям швидше переживе посуху, ніж надлишок вологи в грунті.

Бокарнея відігнута

Ця рослина своїм зовнішнім виглядом нагадує мініатюрне дерево, біля основи якого є цибулина. Саме вона запасає велику кількість вологи. Поливати бокарнею відігнуту можна не частіше ніж один раз на місяць, щоб не загнивали коріння.

Популярні зараз

Названо дві категорії працівників, які мають максимальний попит серед роботодавців

У ТЦК пояснили, чому повістки поштою отримують і ті, хто оновили військово-облікові дані, і ухилянти

Названо автомобілі, які найчастіше викрадають в Україні у 2024 році

У Пентагоні зробили заяву щодо завершення війни Росії з Україною

П'ять кімнатних рослин, які не потребують частого поливу Каланхое

Каланхое - це одне із самих невибагливих кімнатних рослин. Воно запасає вологу в листках, не вимагає особливого догляду. За умови достатньої кількості сонячного світла каланхое буде прикрашати інтер'єр красивими яскравими суцвіттями.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Фікус каучуконосний (еластика)

Фікус - не тільки красива рослина, але ще і дуже невибаглива. У його великих глянцевих листі міститься латекс і, звичайно ж, великий запас води. Квітка прекрасно буде себе почувати в темному кутку і при мінімальних поливах.

Дізнайтеся також, які головні помилки допускають дачники, через які втрачають більшу частину врожаю.