П'ять найкращих зачісок для пляжу: ідеї простих укладок замість набридлого пучка

Українці – безстрашний народ, який купається навіть на замінованих пляжах на Одещині. Багато українських жінок знаходяться далеко за межами України, хто в Італії, хто у Франції, а хто в Іспанії. Багато з них зараз проводить час на пляжі, а тому ми вирішили розповісти, як виглядати красиво незалежно від ситуації та місця, де ви опинилися, – п'ять найкращих зачісок на пляж замість набридлого пучка.

П'ять найкращих зачісок для пляжу: ідеї простих укладок замість набридлого пучка - today.ua

Пройшовшись звичайним пляжем можна побачити багато красивих дівчат, і майже всі з них прибирають свої локони в звичайний хвіст або пучок на маківці. Однак на це є п'ять альтернативних та дуже крутих зачісок.

Зачіска з хусткою

П'ять найкращих зачісок для пляжу: ідеї простих укладок замість набридлого пучка Заберіть волосся у хвіст, зав'яжіть бандану або хустку, а потім розпустіть волосся. Також спереду можна залишити виглядати чубок або пару передніх пасмів, щоб вони обрамляли обличчя. Така зачіска ідеальна для відпочинку на пляжі, тому що не тільки зробить вас красивою, але ще й захистить від сонця.

Коси

П'ять найкращих зачісок для пляжу: ідеї простих укладок замість набридлого пучка Кіски повернулися в моду з новою силою. Йдеться і про тонкі кіски в стилі 90-х і про класичні коси, які були у нас у дитинстві. Заплетіть тонкі кіски у обличчя або по всій голові – їх можна прикрасити за допомогою різноманітних аксесуарів для волосся. Або ж заберіть локони у дві симетричні кіски з двох боків, як це зробила Кім Кардаш'ян.

Високий хвіст

П'ять найкращих зачісок для пляжу: ідеї простих укладок замість набридлого пучка Заберіть волосся в хвіст високо на потилиці, залишивши розпущений чубок або пару передніх пасм спереду обрамляти обличчя. Щоб зачіска виглядала пишніше, локони можна підкрутити на плойці.

М'який низький пучок

П'ять найкращих зачісок для пляжу: ідеї простих укладок замість набридлого пучка Зав'яжіть волосся ззаду в пучок, підтягніть волосся так, щоб створити об'єм. На перший погляд, це дуже проста зачіска, але водночас дуже вдалий вибір для пляжу.

Два пучки

П'ять найкращих зачісок для пляжу: ідеї простих укладок замість набридлого пучка Ріжки для пляжу можна зробити туго прибраними, так і злегка розпатланими. Так буде зручно плавати в морі, не намочивши волосся, лежати на спині, животі та боці. Найкраще залишити чубок або пару пасм спереду обрамляти обличчя. Також не забувайте про аксесуари - шпильки у волоссі, масивні сережки, милі прикраси з ракушок або бісеру, а також трендові сонцезахисні окуляри.

Нагадаємо, "мокре" волосся знову в тренді: як повторити наймоднішу зачіску літа 2022.