П'ять потужних магнітних бур в жовтні спровокують проблеми зі здоров'ям у мешканців України

Автор: Шевченко Лилия

На українців чекає п'ять ударів стихії в жовтні 2021 року. Деякі магнітні бурі будуть потужними і нададуть відчутного впливу на здоров'я і самопочуття людей.

П'ять потужних магнітних бур в жовтні спровокують проблеми зі здоров'ям у мешканців України - today.ua

У періоди магнітних бур потоки сонячного вітру активно взаємодіють з магнітним полем Землі. На тлі таких коливань метеочутливі люди відчувають занепад сил і погіршення самопочуття. У дні, коли магнітні бурі особливо потужні, їх відчувають навіть цілком здорові і молоді люди, які стають без причини дратівливими.

Також можуть виникати головні болі, порушення сну, апатія. Обурення в геомагнитном поле планети можуть тривати від кількох годин до кількох днів. В цьому випадку, магнітні бурі називають магнітним штормом. Перша магнітна буря жовтня відбудеться вже 1 числа. У цей день можливі загострення хронічних захворювань, сильні головні болі і безсоння. П'ять потужних магнітних бур в жовтні спровокують проблеми зі здоров'ям у мешканців України 5 жовтня прогнозується ще більше потужний удар стихії. Магнітна буря буде середньої інтенсивності, Наступні магнітні бурі варто очікувати 10 і 29 жовтня 2021 року. У ці дні також фахівці рекомендують тримати під рукою необхідні ліки і уникати важких фізичних і розумових навантажень.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

30 жовтня розпочнеться затяжна буря або магнітний шторм, який триватиме кілька днів. Сила впливу буде середньої з поступовим згасанням.

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

Стало відомо, чи вилучатимуть для ЗСУ автомобіль, якщо він один у власника

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

Нагадаємо, разом з магнітними бурями в жовтні в Україну прийдуть холоди. Прогноз погоди на другий місяць осені 2021 року.