Весна - час змін і оновлення образу. Жінки з приходом теплої пори року намагаються змінити імідж, підібрати новий гардероб і, звичайно ж, пофарбувати волосся в новий відтінок. В умовах карантину все більше дівчат забарвлюють свої пасма в домашніх умовах. Але тут важливо уникати небезпечних помилок.
1. Інструкція
Процедуру фарбування волосся слід починати не з розведення фарби, а з читання інструкції. Уважно ознайомтеся з рекомендаціями виробника та суворо їх дотримуйтесь, не пропускаючи жодного пункту. В іншому випадку, можна отримати не той колір волосся, перепалити кінчики, а сивина, навпаки, продовжить «сяяти».
2. Тест на алергічну реакцію
Навіть якщо ви ніколи не страждали алергією на фарбу для волосся, все одно перед кожним фарбуванням робіть тест на алергію. Виробники часто змінюють складові продукції, тому ніхто не застрахований від важких алергічних реакцій.
3. Фарбування чистих волосся
Фарбувати хімічними препаратами можна тільки брудне волосся, від серйозного пошкодження пасма і шкіру голови захистить себум. Дана речовина немов невидима оболонка не дозволить шкідливим компонентам проникнути в кровотік.
4. Змивання фарби шампунем проти лупи
Після фарбування волосся голову не миють шампунем, а просто змивають фарбувальну суміш і наносять на пасма бальзам-закріплювач. Якщо ж вимити після фарбування голову шампунем проти лупи, то можна вимити пігмент зі структури волосся.
5. Чим довше, тим краще ...
Нерідко жінки тримають на голові фарбу довше зазначеного в інструкції часу, їм здається, що це дозволить пігменту краще закріпитися на волоссі. Насправді, вплив барвників триває рівно стільки, скільки вказано в інструкції, після цього починається руйнування волосяних стрижнів. В результаті пігмент буде вимиватися швидше, а самі локони придбають сухий і неживої вид.
Шкоди волоссю може завдати не тільки фарбування, а й укладання. Дізнайтеся, які зачіски псують волосся.