П'ять причин включити в меню солоні огірки: корисно для фігури і здоров'я

Солоні огірки корисні для здоров'я і допомагають контролювати вагу. Дієтологи рекомендують включати цей овоч в консервованому вигляді в меню не тільки взимку, але і в інші пори року. Чим же корисні солоні огірки?

П'ять причин включити в меню солоні огірки: корисно для фігури і здоров'я - today.ua

1. Солоні огірки містять у великій кількості вітамін С, а також вітаміни групи B, A і PP, йод, сірку, фосфор, натрій, мідь, магній, залізо і ще більше 15 цінних мікроелементів. По суті, солоні огірки - це збалансований вітамінний комплекс для дітей і дорослих.

2. Введення в раціон на регулярній основі солоних огірків дозволяє поліпшити роботу шлунково-кишкового тракту. Молочна кислота, яка міститься в консервованому овочі, уповільнює розмноження патогенної мікрофлори в кишечнику.

3. Та ж молочна кислота, про яку говорилося вище, має властивість знижувати в організмі людини рівень «поганого» холестерину і розщеплює жири. Регулярне вживання солоних огірків активізує метаболізм і тим самим сприяє швидкому схудненню.

П'ять причин включити в меню солоні огірки: корисно для фігури і здоров'я 4. Солоні огірки корисні для людей, які страждають запорами, оскільки містять багато клітковини. Проносним ефектом також володіє і розсіл.

5. Солоні огірки корисно їсти під час простудних захворювань, щоб зміцнити захисні сили організму. Якщо прикласти кружечки до ніг хворого, то висока температура почне знижуватися.

Дізнайтеся також, який фрукт корисний при цукровому діабеті. Вчені рекомендують включити його в меню.