П'ять продуктів, які допоможуть зберегти хороший зір до старості

Комп'ютери, телевізор і смартфони негативно впливають на зорові органи людини. Щоб захистити очі та зберегти гостроту зору до самої старості, рекомендується щодня включати до раціону корисні для очей продукти.

П'ять продуктів, які допоможуть зберегти хороший зір до старості - today.ua

Очі піддаються випромінюванню моніторів і перенапружуються від постійного перегляду контенту, згодом це може призвести до різкого погіршення зору. Захистити здоров'я очей від неприємних наслідків допоможе зменшення зорового навантаження, здоровий спосіб життя та правильне харчування. У меню повинні бути продукти харчування, які знижують ризик розвитку короткозорості, далекозорості та інших захворювань очей.

Риба

Даний продукт багатий на жирні кислоти Омега-3, які позитивно впливають на сітківку ока і підвищують гостроту зору. Науково доведено, що люди, раціон яких складається з великої кількості риби, рідше хворіють на глаукому.

Яєчний білок

У яєчному білку міститься цинк, лютеїн, зеаксантин та вітамін А. Дані речовини покращують зір у темряві, захищають від дегенерації жовтої плями.

Капуста

У популярному овочі дуже багато антиоксидантів, які сприяють нормальній роботі зорових органів людини та захищають від цілого ряду хвороб очей.

П'ять продуктів, які допоможуть зберегти хороший зір до старості Морква

Коренеплід – справжня панацея для очей. У ньому багато бета-каротину, який в організмі людини перетворюється на вітамін А, але для цього потрібно їсти моркву з олією або сметаною.

Мигдаль

Смачні горіхи містять велику кількість вітаміну Е, який сприяє покращенню зору та захищає від розвитку катаракти.

Дізнайтеся також, які продукти харчування зміцнюють чоловіче здоров'я та уповільнюють процеси старіння.