П'ять простих і стильних зачісок на коротке волосся, які зможе зробити будь-яка дівчина

Власниці коротких зачісок також можуть перетворити свій зовнішній вигляд за допомогою п'яти хитромудрих укладок, які здатна зробити будь-яка дівчина своїми руками. На це не потрібні особливі вміння, лише кілька хвилин вашого часу.

П'ять простих і стильних зачісок на коротке волосся, які зможе зробити будь-яка дівчина - today.ua

Прості та стильні зачіски на коротке волосся, яке зможе зробити будь-яка дівчина

Низький пучок

П'ять простих і стильних зачісок на коротке волосся, які зможе зробити будь-яка дівчина Якщо дозволяє довжина, волосся можна забрати назад у гладкий пучок. Спереду краще залишити чубок або пару пасм обрамляти обличчя. Якщо з зачіски вибивається волосся, його можна закріпити за допомогою гарних шпильок.

Мальвінка

П'ять простих і стильних зачісок на коротке волосся, які зможе зробити будь-яка дівчина Передні локони можна зібрати в маленький пучок на маківці або заколоти їх ззаду на потилиці.

Хустка

П'ять простих і стильних зачісок на коротке волосся, які зможе зробити будь-яка дівчина Залиште передні пасма у обличчя, а решту приберіть у хвостик або просто назад, пов'язавши на голову бандану чи хустку. Не забудьте про прикраси та сонцезахисні окуляри, які лише прикрасять зачіску.

Обідок

П'ять простих і стильних зачісок на коротке волосся, які зможе зробити будь-яка дівчина Закріпити коротке волосся можна за допомогою обідка. У такому варіанті чубчик або пару пасм теж краще залишити випущеними.

Коса-ободок

П'ять простих і стильних зачісок на коротке волосся, які зможе зробити будь-яка дівчина З волосся на маківці можна заплести кіску. Найкраще підкрутити волосся на плойку, а після заплітати косу - також пасма потрібно злегка витягнути з плетіння, щоб зачіска виглядала пишніше.

Нагадаємо, стилісти назвали три найпрактичніші та найпривабливіші короткі зачіски для жінок.