П'ять зрадниць за знаком Зодіаку, які легко заводять інтрижки на стороні

Серйозні стосунки, кільце на пальці, чоловік, який любить, і навіть наявність дітей не зупинять представниць п'яти знаків Зодіаку перед бажанням повеселитися. Астрологи розповіли, які жінки із зодіакального кола зраджують частіше за інших.

П'ять зрадниць за знаком Зодіаку, які легко заводять інтрижки на стороні - today.ua

Зрадниці за знаком Зодіаку

Скорпіон

Представниці цього знака дуже ефектні та спокусливі. Вони готові підкорити будь-якого чоловіка, ось тільки сімейне життя буде з нею зовсім не в радість. Це дуже хитрі та корисливі особи, які завжди шукатимуть партію вигідніше за попередню. Вона піде з сім'ї, навіть якщо чоловік носитиме її на руках, а діти попросять залишитися.

Лев

Представниці цього знаку досить вітряні, їм завжди потрібні емоції, пригоди та драма. Бути в одних і тих самих стосунках тривалий час для них надто нудно. Їм не вистачає вогню та адреналіну, а тому інтрижка на боці цілком зіб'є з них пиху.

Риби

У жінок, народжених під цим знаком, накопичується цілий список претензій до оточуючих, а особливо до партнера. Вона завжди хоче бути ідеальною, а точніше здаватися такою. Цього ж вона вимагає від своєї сім'ї. За допомогою сліз чи вигаданої хвороби жінки-Риби маніпулюють чоловіками, а якщо вони не підкоряються, то це гарна нагода знайти когось краще. Чим вони і займаються - крутять романи з колишніми або знаходять когось у Мережі.

Телець

Навколишні думаю, що це найкраща господиня, кохана дружина та дбайлива мати. Жінка-Телець ніколи не закочує скандали, вона готова заплющити очі на дрібні провини, проте якщо чоловік зробить їй боляче і зрадить, то на відповідь довго чекати не доведеться.

Овен

Представниця цього знаку Зодіаку не вміє контролювати себе, та й не хоче. Вона готова винести мозок партнеру з будь-якого приводу, а за провини неодмінно карає. Жінка-Овен фліртує з іншими, якщо чоловік не похвалив її куховарство, а якщо він затримується на роботі, то вона готова йти у всі тяжкі та шукати чоловіка прямо на вулиці.

Нагадаємо, астрологи назвали знаки Зодіаку, у яких народжуються найчарівніші діти.

ДЖЕРЕЛОbelnovosti.by