П'ять найстильніших жіночих стрижок набік, які будуть модними у 2022 році

Стильні жіночі стрижки набік підходять володаркам будь-якого віку, форми обличчя та типу шкіри. У 2022 році на піку популярності опинилися п'ять зачісок з проділом або з зачісом на один бік.

П'ять найстильніших жіночих стрижок набік, які будуть модними у 2022 році - today.ua

Асиметричний боб

Гламурний варіант класичної стрижки боб – зачіска з асиметричними пасмами у обличчя та косою чубчиком. Така стрижка дозволяє зробити образ стильним та свіжим, зачіска виглядає більш пишною та доглянутою.

Незвичайна стрижка каре

У 2022 році в моду увійшли укорочені версії стрижки каре з косою чубчиком. Зачіска ідеально підійде володаркам квадратної, прямокутної, ромбовидної або трикутної форми обличчя.

Шапочка для великого обличчя

Приховати зайву повноту обличчя та згладити великі риси дозволить зачіска шапочка із зачісом на один бік. Перехід від чубчика до загальної маси волосся має бути максимально плавним.

П'ять найстильніших жіночих стрижок набік, які будуть модними у 2022 році Гарсон з подовженою чубчиком

Стрижка гарсон з подовженою чубчиком на один бік дозволяє пом'якшити зайве грубі риси обличчя, візуально звузити кругле або квадратне обличчя.

Шег з чубчиком-шторкою

Універсальний варіант стрижки, яка приховує вік та візуально гармонізує будь-яку форму обличчя. Чубчик можна носити як у вигляді «шторки», так і зачісувати на один бік.

Дізнайтеся також, які стрижки підійдуть для власниць тонкого волосся. Наймодніші у 2022 році зачіски з ефектом пуш-ап.