П'ять секретів, які допоможуть розправити наповнювач у пуховику після прання

Автор: Шевченко Лилия

Зимовий пуховик у процесі експлуатації швидко мажеться, особливо на рукавах, вздовж застібки та в області кишень. В ідеалі, звичайно, віднести одяг у хімчистку, але можна спробувати самостійно видалити забруднення. Для цього потрібно не тільки випрати річ, а й правильно розправити наповнювач.

П'ять секретів, які допоможуть розправити наповнювач у пуховику після прання - today.ua

Нерідко пуховики після домашнього прання втрачають форму. Це відбувається через те, що наповнювач (пух або синтепон) збивається в грудки. Вирішити проблему допоможуть прості та ефективні поради.

1. Стирайте пуховик вручну або в пральній машині в режимі делікатного прання за допомогою спеціального гелю. Після полоскання та віджиму повісьте пуховик на плічка, розгладьте всі частини одягу, повертаючи їм первісну форму.

2. Розподіліть пальцями наповнювач, який найчастіше збивається біля швів або в самому низу по всій площі. Якщо на вулиці мороз, то вивісьте річ на півгодини. Коли наповнювач усередині пуховика стане твердим на дотик, його буде простіше збивати та розподіляти.

Популярні зараз

В Україні кардинально змінюють правила мобілізації

Укрзалізниця надала пасажирам безкоштовні послуги: які вигоди отримає подорожній разом із квитком

Українці в Польщі беруть кредити в банках на мільйони євро

Toyota показала свій найдешевший автомобіль для Європи

3. Збивати наповнювач рекомендують за допомогою пиловибивача для килимів. Обробіть не дуже сильними ударами пуховик, рухаючись знизу нагору. П'ять секретів, які допоможуть розправити наповнювач у пуховику після прання 4. Випраний і вологий пуховик необхідно розкласти на рівній твердій поверхні. Всі деталі, що відстібаються, бажано зняти і відкласти вбік. За допомогою чистого баскетбольного м'яча почніть "розкочувати" пуховик від лінії подола до коміра.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

5. Розправити наповнювач усередині випраного пуховика допоможе кухонна качалка. Розкладіть річ на столі або на чистій підлозі, прокатайте качалкою спочатку рукава, потім у напрямку від коміра до нижньої лінії подолу розкачайте пуховик, ніби тісто.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про два способи якісно випрати будь-які плями на пуховику. Методи, доступні всім.