П'ять знаків Зодіаку, які не вміють поводитися з грошима

Всім нам хотілося б навчитися правильно розпоряджатися грошима: щось відкласти на чорний день, щось на відпустку, а щось витратити на себе коханих. Є люди, які не дозволяють собі абсолютно нічого, тому що не можуть розлучитися з грошима, а є ті, хто витрачають їх направо і наліво. Астрологи назвали наймарнотратніші знаки Зодіаку.

П'ять знаків Зодіаку, які не вміють поводитися з грошима - today.ua

Овен

Люди, народжені під цим знаком, володіють деякою інфантильністю. Перебуваючи в магазині, вибираючи щось собі або в подарунок, вони можуть піддатися хвилинному пориву, спустивши при цьому всі гроші. Це також стосується нерухомості і відпочинку. Цікаво також і те, що на наступний день представники цього знака можуть вже пошкодувати про покупку, але може бути вже пізно.

Близнюки

Народжені під цим знаком, не можуть просто так пройти повз бутиків, ювелірних магазинів або техніки, якщо у них в кишені лежать гроші. При цьому Близнюки абсолютно байдужі до їжі. Їдучи за кордон, представники цього знака беруть з собою мінімум речей, щоб у них було більше місця на майбутні покупки. Після цього вони з радістю розбирають новинки, представляючи, як будуть ними хвалитися.

Лев

Представники цього знака Зодіаку люблять розкіш, більш того вони впевнені, що гідні всіх діамантів світу. Леви ніколи не економлять на своєму зовнішньому вигляді, способі життя, харчуванні та відпочинку. Вони готові викласти будь-які гроші, щоб їм зробили гарну зачіску, макіяж, манікюр і педикюр. Люди, народжені під цим знаком, готові витратити тисячі, щоб бути красивими нехай навіть пару годин.

Водолій

Представники цього знака стають розтринькувачами в один прекрасний момент. Іноді навіть самим собі вони не можуть пояснити, як так сталося, що в їх гардеробі з'явилася сумочка, вартістю місячної оренди квартири. При цьому Водолії знають, як розпоряджатися грошима, коли справа заходить до серйозних покупок: житла, техніки або меблів.

Телець

Телець є наймарнотратнішим знаком Зодіаку, на думку астрологів. При цьому представники цього знака воліють витрачати кошти тільки на себе і щоб їхнє життя було якомога краще. Вони купують тільки брендовий одяг високої якості, авто тільки преміумкласу, їдять тільки корисну, але при цьому смачну їжу, і відпочивають тільки на найкращих курортах.

Нагадаємо, астрологи назвали найзарозуміліші знаки Зодіаку, які вважають себе кращими за інших.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua